Announcement

Collapse
No announcement yet.

50% klubi

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 50% klubi

Säästmises juba edusamme teinud sihivad vahest ka kaugemale - 50% klubi poole. See tähendab, et säästetakse (ja tihti ka investeeritakse) vähemalt 50% oma sissetulekutest.

Jaak Roosaare on oma blogis väga kenasti teema ja enda isiklikud kogemused kokku võtnud: http://roosaare.com/50-klubi/

Ma olen asjale lähenenud teisest küljest, tsiteerides klassikuid - "ei tohi karta suuri väljaminekuid, tuleb karta väikseid sissetulekuid." Seadsin endale eesmärgiks tõsta teenistust, suure tööga tõusiski ja see lihtsalt jooksis kulutustelt eest ära. Suuremate tulude juures on kindlasti lihtsam säästa. Töö kõrvalt ei jäänud ka kuigi palju aega kulutada. Aastad 2013 ja 2014 olin kindlasti 50% klubis, see aasta enam regulaarselt erialaselt ei tegutse, üleminekuaeg, mistõttu ka ei ole hetkel selles klubis. Kindlasti on plaan taasliituda!

Kommenteeri

Tervist!

Ise pean ennast ühe jalaga juba 50% klubisse alates aprillist kui otsustasin, et investeerin 50% enda igakuisest pokkerisissetulekust. Pean väga täpset statistikat enda ettevõtte ning pokkerisissetulekute kohta. Nii, et summa fikseerimine investeerimiseks on lihtne pokkeri sissetulekust. Kuna andsin loetud päevad tagasi jur. isikule 1500 eurise laenu, ning lisaks veel 150 euri estategurusse pokkerisse 2 kuu jooksul, ülejäänud 50 tuli bondorast, siis olen investeerinud 100% viimase kahe kuu pokkerisissetulekust ning kokku 75% oma sissetulekust. Olen rahul, mis suunas liigun ning loodetavasti suudan varsti näidata samu kuid pokkeris, mis aasta esimestel kuudel ja eelmise aasta lõpus ja siis kasvab mu investeerimisportfell juba esimeste kuudega kuni 100%.

Edu kõigile 50% klubisse jõudmiseks

Kommenteeri

Jaagu blogis hea post ja kommentaarides ka arutelu 50% klubisse jõudmise kohta:
        http://roosaare.com/2015/12/2016-aas...sissetulekust/

Kommenteeri

Working...
        X