Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crowdestate

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Crowdestate

  "Crowdestate on Baltikumi ja Skandinaavia esimene kinnisvara ühisrahastamise platvorm, mis teeb kinnisvarasse investeerimise kättesaadavaks igale huvilisele.

  Otsime ja analüüsime investeerimiseks sobilikke kinnisvaraprojekte ning teeme tihedat koostööd kohalike tugevate kinnisvaraarendajatega. Meie senised investeeringud on olnud suunatud elukondike- ja tööstushoonete arendusprojektidesse, kus investorite oodatavad aastased netotootlused jäävad 12 – 50% vahemikku.

  Kõik meie poolt välja pakutavad investeerimisvõimalused on läbinud põhjaliku analüüsi ning taustakontrolli – nt oma esimese tegevusaasta jooksul oleme läbi vaadanud ca 150 kinnisvaraprojekti ning otsustanud nendest investeerimisvõimalusena välja pakkuda ainult 9. Iga investeerimisvõimaluse juures avalikustame kogu investeerimisotsuste tegemiseks vajaliku informatsiooni ja finantsprojektsioonid nii, et igal huvilisel oleks võimalik teha enda jaoks sobivaim, hästi läbimõeldud investeerimisotsus.

  Minimaalseks investeeringu suuruseks on 100 eurot ning juba näiteks 1000 euroga on võimalik endale luua erinevat tüüpi kinnisvaraobjektidest koosnev hajutatud portfell.

  Lähitulevikus on meil plaanis laieneda Eestist väljapoole, pakkumaks meiega liitunud investeerimishuvilistele võimalust lihtsalt ning madalate kuludega valida endale sobivaid, kohaliku professionaalse meeskonna poolt kontrollitud ning läbi analüüsitud kinnisvarainvesteeringuid ka muudes Euroopa Liidu riikides."

  Loit Linnupõld  Arutelu seniste ja uute projektide ning kõige muu seonduva kohta on igati teretulnud!

 • #2
  Crowdestatel järgmine nädal tulemas uus projekt, kaasatakse €630 000 Kalamaja äripindadega kortermaja arenduseks ja tulususeks oodatakse 18%.

  https://www.facebook.com/eesticrowde...98625223656254

  Esmapilgul tundub kena.

  Kommenteeri


  • #3
   Peab ka silma peal hoidma. Kui kiiresti tavaliselt need projektid täis rahastatakse? Kas oleks mõttekas praegu konto ära teha ja rahad peale panna, et kohe projekti väljatulekuga sinna investeerida või on aeglasematele inimestele ka ruumi?

   Kommenteeri


   • #4
    Varasemalt on kusagil €250k kanti objektid päris kiirelt täis läinud, kusjuures on vist eelmine päev meiliga ette teatatud uuest objektist. Nüüd pole kaua tulnud midagi ja tõenäoliselt on palju raha ootel, seda enam, et ühest projektsit oodatakse neil ca 50% kanti aasta peale viidud tootlust. Tõenäoliselt läheb kiirelt, tundide küsimus vast.

    Tasuks enne selgeks teha küll saidi kasutamine. Varasemalt uurisin raha peale kandmise võimalust natuke ja ka praegu ei suuda leida sealt sellist kohta kus raha peale kanda. Võimalik, et see on kuidagi projektipõhine, antakse info kuhu selle projekti jaoks kanda. Oleks tore kui keegi paremini selgitaks saidi investeerimisvõimaluste kasutamist.

    Kommenteeri


    • #5
     Peaks jah olema nii, et kui projekt tuleb, siis antakse teada, kuhu kanda oma investeering. Sinna kasutaja alla ei saa kanda nagu estategurus

     Kommenteeri


     • #6
      Crowdil uus projekt väljas: https://crowdestate.eu/property/parn...e9b0-227368633

      Kommenteeri


      • #7
       Rahapuu Tauri kirjutas selle kohta oma blogis: http://foorum.rahaasjad.ee/forum/blo...rineb-teistest

       Kommenteeri


       • #8
        Teil Crowdestate töötab? Peale uuele softile üle minekut pole väga üritanud sisse saada. Hetkel Chrome'iga saan sisse, aga ei kuva mu kontot, peab vist konto tegema, aga ei lase üldse mõningaid välju täita ja seega ka kontot salvestada. Internet exploreri puhul näitab üldse, et missing content kodulehel ja ei lase sisse logidagi. Minu usaldus saidi ja keskkonna vastu langes igatahes omajagu allapoole.

        Kommenteeri


        • #9
         Eilseks oli probleem igatahes lahendatud, asi seegi. Eile tuli ka uus projekt välja, aga taas täitus see poole tunniga ja jaole ei õnnestunud saada. Tundub natuke mõttetu seal raha üldse ootamas hoida kui nii kiirelt täis läheb, ma pole vist 3-4 kuud sealt ühtegi projekti saanud ja 8-9 kuu jooksul kliendina olengi ainult ühele projektile peale saanud. Päris frustreeriv on näha niimoodi projekte nina alt kadumas. Arvestades aja- ja närvikulu peaks vist üldse oma Crowdi konto ära unustama Eks pühade aeg ja palju projekte ei saagi hetkel tulla, aga kui olukord järgmise aasta paari kuuga ei parane ja näed lihtsalt kuidas teised kiiremad neid üksikuid diile ära napsavad, siis vist võtangi papi välja ja unustan Crowdi enda jaoks ära.

         Kommenteeri


         • #10
          Crowdis uus projekt üleval: https://crowdestate.eu/?utm_source=U...pportunity/220

          Oodatav tulusus 13.7%
          Kestus 24 kuud
          Intressi makstakse 2 korda, 12 ja 24 kuu möödudes.
          Laenajate kasuks hüpoteeki ei ole, mis veits riske lisab.
          Arendaja on aga Endover, väga ei karda arendajaga seotud riske.


          Avaneb investeerimiseks 12.00. CET (keskeuroopa aja järgi ehk siis peaks olema kell 13.00. täna).

          Kuna seda on varem juba hästi ette välja reklaamitud, siis tõenäoliselt läheb ka vähem kui tunniga täis. Vaatangi kuidas õnnestub peale saada, äratus on pandud Kui ei peaks peale saama, siis tõenäoliselt quitin.

          Kommenteeri


          • #11
           Crowdil uus projekt tulemas: https://crowdestate.eu/#/opportunity/221

           Tulusus tundub väga hea 13,7+ protsenti, kestus 2 aastat, arendaja on uus aga asjalik, Kalamaja suurim arendaja praeguseks juba. Eks riske on ka, mistõttu projekt võib venida mõnevõrra ja kõrgemad tootlusnumbrid võivad saavutamata jääda.

           Ise igatahes otsin äratuskella välja investeerimiseks ja plaanin võtta.

           Kommenteeri


           • #12
            Kohe läheb lahti Piima viljakuivati rahastamine:            Valdkond on küllaltki võõras, aga Finantsvabaduse grupis on asjaosalised asjalikku juttu ajanud, veidi võtan ise.

            Kommenteeri

            Working...
            X