Announcement

Collapse
No announcement yet.

Investoriteliit.ee OÜ - kahtlane hämar urgas

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #16
  Muutsin taas pealkirja. Tegu ei pruugi tõesti püramiidskeemiga olla kuna neil on Finantsinspektsiooni heakskiit olemas.

  Kahtlusi see küll väga ei hajutanud, no milleks on vaja varjata reaalseid andmeid, ettevõtete nimesid, tootlust ja üldse igasugust infot? Ise Investoriteliit mainis, et ärimudeli ja ärisaladuse kaitseks, aga see on nii 19. sajandi väide. Netist leiad väga lihtsalt palju tegijamate ettevõtete andmeid, ärimudel pole üksi midagi väärt, loeb teostus. Tehku nende ettevõtted ja nad ise enne tulemusi kui midagi varjama hakkavad. Ükski asjalik ühisrahastuse sait ei varja enda investeeringuid ja ei loo niisuguseid konfidentsiaalsuslepinguid.

  Nende tõestus enda edu kohta tundub väga kahtlane, justkui pilt rõõmsa pigem investeerimiskauge inimesega peaks näitama, et nad ajavad õiget asja


  Click image for larger version

Name:	Investoriteliit.jpg
Views:	1
Size:	249.1 KB
ID:	10532


  No mida see peaks tõestama?

  Lisaks nad jagavad enda FBs startuppide rahakaasamisi, umbes nagu neil endil oleks midagi pistmist sellega ja et nende rahastatavad ettevõtted (kui neid üldse on) oleks ka edukate startuppidega võrreldavad. No ei ole hetkel põhjust seda arvata, ei ole. Pigem ehivad end võõraste sulgedega.

  Nad jagasid enda FBs uhkelt ka ühisrahastuse hea tava kohta käivat uudist:

  http://majandus24.postimees.ee/v2/37...-loid-hea-tava

  Samas nad ei vasta seal ühelegi toodud kriteeriumile: ei ole investorile arusaadavad ega läbipaistvad (ei anna avalikult mingit infot investeeringute kohta), ka ei ole ära näha, kust nende endi tulud tulevad. Need kõik on selles artiklis ära toodud kolm põhilist punkti ühisrahastuse hea tava kohta, Investoriteliit ei vasta neist ühelegi!!!

  Lõik artiklist: "Kõige rohkem võidavad heast tavast kliendid. «Kui portaal on allutanud end ühiselt tunnustatud raamistikule ja sellest kõrvale kaldutakse või ei suudeta kõrvalekaldumist põhjendada, on inimestel lihtsam otsustada, kas tegemist on usaldusväärse teenusepakkujaga või mitte,» rääkis Lind."

  Kuna investoriteliit ei ole end allutanud ühiselt tunnustatud raamistikule, siis järeldus on lihtne: tegemist ei ole usaldusväärse teenusepakkujaga. Loodetavasti nad tõestavad, et on, aga praegu hoian eemale nagu pidalitõbisest ja pigem saan enne peksa kui sellele seltskonnale enda raha usaldan.

  Kommenteeri


  • #17
   Järjekordne näide Investorite Liidu poolehoidja või kutselise kommentaatori hämamisest artikli kommentaarides:

   http://​http://www.rahaasjad.ee/2017...orsile-joudma/

   Ühtegi sisulist numbritega tõestatud argumenti poolt ega vastu tuua ei oska. Alustab hämamise ja isiklike rünnakutega vastaspoole aadressil ja kui mõistus enam üldse ei võta, siis hakkab ähvardama. "aga ära unusta tõsiasja, ka sinul Madis on oma mihklipäev."

   Nojah kui asjad neil nii käivad, siis lisaks terve mõistuse puudumisele peab ka väga palju mune olema, et nende kaudu "investeerida."

   Kommenteeri


   • #18
    Madis on äärmiselt rumal inimene, kust võtab see ülbe noormees õiguse mind kutsuda nimedega, mida ma endale pannud pole?Madis arvab, et põhiline argument investeerimisalases vestluses on -saaksin pigem enne peksa, kui läbi investoriteliidu investeeriksinVõi hämar urgas ja viide Swen Uusjärve seotusele kriminaal Imre Arakasega)Madis jahtu maha ja ära plüksi , poisikeD

    Kommenteeri

    Working...
    X