Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karupoeg investeerimas

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #16
  GG! Tihti hea jah sellise tõusu peale osa või täies ulatuses kasumm lukku panna. Ega midagi vahepeal naftaga väga muutunud ei ole tegelt, tootmist vähendatud pole, frakkijad tegutsevad edasi, ületootmine jätkub. Puhtalt plaanid tootmist vähendada on hinda üles viinud. Eks ole näha kui suurel määral kärbitakse kui üldse. Kui ei kärbita või kärbitakse vähem kui turg ootab, võib vabalt alla tagasi kukkuda.

  Selline 15% kasum väikse ajaga on igati korralik. Samas pole mõtet oodata, et iga kord selline kasum tuleb, pooleldi beginners luck. Varem või hiljem tuleb kaotus ka sisse. Eks pane teinekord idee üles, annan oma arvamuse. Börsikaupleja ma ei ole, aga mingi väike kogemus on all, saan aru mis ideedega enamasti hävib. Hävingu vältimine on ka juba hea algus börsil

  Kommenteeri


  • #17
   tegelt nii roosiline ple - kuna väike kogus (95) siis teenustasud killerid ning EUR to USD ka mõjutanud natukene. Aga no see ei olegi vast alguses tähtis.

   Tootmise koha pealt - lisaks sinu räägitule on WTI mahtude kasv ootustele alla jäänud.

   USO-st endast räägin juba pikemalt, sest seal päris olulised lisamõjutajad mis ilmselt võivad huvi pakkuda (contango ja backwardation), kuid enne tahaks endale veidi veel täpsemalt selgeks teha asja. Fakt on see, et USO peale kriisi tõusis vist ca 70% samal ajal kui WTI ise 240%, seega see trackimine long term ei ole hea.

   Aga eks hiljem, praegu vajavad elulised probleemid lahendamist - keegi ei ole nõus E-Typele tulema.

   Kommenteeri


   • #18
    Ajalooliste sündmuste säilitamise huvides ütlen kohe välja, et E-Type oli väga sümpaatne.

    investeerimis POV (ma tean küll, mis kontekstis sa selle termini ära õppisid) oli muidugi kate halb aga emotsionaalsel tasandil oli üks neist kauniteist hetkedeist, mis võiks viibida veel!

    Kommenteeri

    Working...
    X