Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rahaasjad.ee Partnerprogramm

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Rahaasjad.ee Partnerprogramm

  Rahaasjad.ee keskkond sai loodud eesmärgiga õppida oma rahaasjadega paremini toime tulema, tegema targemaid finantsotsuseid. Foorumis arutatavate teemade ring on lai hõlmates muuhulgas kõike mis puudutab säästmist, rahaasjade planeerimist ja targemat kulutamist, tulude tõstmist ja investeerimist. Liitu sinagi meiega õppima ja oma teadmisi ning nippe jagama!

  Foorumis päeviku pidamise eelised blogi ees:
  - Lihtsam, keskkond on juba olemas!
  - Aktiivne arutelu, vestlus teiste foorumlastega
  - Anonüümsus – saad küsida ka rumalaid küsimusi ilma kartmata
  - Sarnaselt arengule suunatud inimestega koos õppides on ka enda progress kiirem

  Lisaks on meil plaanis ka hakata foorumi tulusid jagama aktiivsemate foorumlastega kvartaalse süsteemi alusel. Nii on võimalik tekitada endale lisa aktiivseid tulusid Esialgu need suured küll ei ole, aga foorumi populariseerumise ja rahaasjade arukuse levimisel peaksid kasvama.

  Partnerfoorumlased (lühidalt Partnerid) valib Rahaasjad.ee juhatus aktiivsete foorumlaste seast järgmiste kriteeriumide alusel:

  - Aktiivne enda päevikus/blogis ja foorumis üldiselt
  - Sisukad, harivad ja/või populaarsed postid
  - Rahaasjad.ee keskkonna populariseerimine mujal
  - Üldine panus finantsoskuste parandamisse nii rahaasjade foorumis kui mujal
  - Aktiivne kaasa mõtlemine foorumi edendamise ja arendamise teemadel

  Esialgu ainsaks tululiigiks on Estateguru suunamisprogramm, millest poole hoiame Rahaasjade keskkonna arendamiseks, poole jagaks 5 partnerblogija vahel võrdselt. Esimene kvartal on 2015. aasta 3. kvartal juuli kuni september ja selle perioodi partneriks saavad juunikuu jooksul 5 kõige edukamalt rahaasjad.ee keskkonda edendanud foorumlast.

  Mujal enda aktiivse blogi või saidi pidamine ei ole takistuseks, vastupidi, teistes kanalites http://foorum.rahaasjad.ee keskkonna mainimine tuleb just kasuks!

  Olgu öeldud, et http://foorum.rahaasjad.ee juhatuse liikmed MadisM ja rahaa ei kvalifitseeru 5 partneri alla. Ükski blogijatest meie tuttav ei ole ja meil pole põhjust kedagi eelistada, proovime võimalikult objektiivsetel alustel partnerid välja selgitada.

  Kõik küsimused, kommentaarid ja soovitused on teretulnud
Working...
X