Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motivatsioon eduks

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #16
  thanks, needed it

  Kommenteeri


  • #17
   Päris motivatsioonikirjutis just ei ole, aga lugu sellest kuidas üks ca 22 naine edukalt kasvatas üksi last, käis tööl, õppis ülikoolis korraga ja nüüd elab sellist elu nagu tahab. Kui ikka eesmärgile nii pühenduda, siis annab vägagi palju saavutada.

   Korralikku linki paraku ei lase teha: https://www.quora.com/profile/Teresa-Zephro/answers Igatahes tema vastus küsimusele: "How do I study hard..."

   Kommenteeri


   • #18
    Optimism on edu saavutamiseks väga tähtis. Inimesed, kes usuvad, et nad teevad midagi ära ja siis reaalselt tegutsevad selle nimel, kipuvadki rohkem asju ära tegema. Iga asi ei õnnestu nagu soovitud, aga lõpptulemus on kindlasti parem.

    Optimism on ka õpitav: https://en.wikipedia.org/wiki/Learned_optimism

    Kusjuures sarnasel teemal on nt spordipsühholoogias päris suuri edusamme saavutatud, ise olen sel teemal mõningaid asjalikke raamatuid läbi töötanud märkmete ja päevikuga ning see aitas mu sooritusvõimet ikka oluliselt parandada. Kindlasti on sarnast kirjandust ka muude valdkondade kohta.

    Kommenteeri


    • #19
     https://m.facebook.com/story.php?sto...75822635806882

     Kommenteeri


     • #20
      Tere Madis,

      ehk soovitad mõnda raamatut mida oled läbi töödanud, et sooritusvõimet parandada.

      Kommenteeri


      • #21
       Hei, paar head raamatut, Amazoni lingid, loe sealt tagasisidet:

       http://www.amazon.com/Habits-Highly-...dp/1451639619/

       http://www.amazon.com/Eat-That-Frog-...og+brian+tracy

       Mõlemad on olnud ka Eestis suurematest raamatupoodidest kätte saadavad. Väga asjalikud raamatud ja mind kõvasti aidanud. Mingi hetk olin võlgades ja sisuliselt vegeteerisin ainult masendusest, aga need aitasid korralikult käima tõmmata.

       Kommenteeri


       • #22
        Tänud!

        Eks ma üritan siit siis endalegi stardiplatvormi leida.

        Kommenteeri


        • #23
         Edu! Kusjuures parema mõju annavad sellised raamatud siis kui proovid sealseid pointe enda konteksti panna ja märkmeid ka teed. Niisama kiiruga läbi lugemine annab vähe kasu, tuleb ise materjaliga suhestuda ja neid pointe enda tegemiste, harjumuste ja mõtteviiside puhul ka reaalselt rakendama hakata. Tähtis on ka, et ise usud, et see aidata võib, mõni teeb küünilisi nalju, ei usu ja siis muidugi ei töötagi. Nagu Henry Ford ütles: "The man who thinks he can and who thinks he can't are both right. Which one are You?"

         Mõtteviis, harjumused ja eneseusk on ikkagi väga tähtsad. Kui need on paigas, siis edu järgneb. Nagu Woody Allen ütles: "80% of success is just showing up." Kui oled vaimselt valmis saama edukaks ja siis hakkad selle nimel tegutsema, siis edu tulebki.

         Viskan väikse isikliku stoori ka juurde. Olin mingi hetk võlgades, ilma oskusteta, jõin, realistlik väljavaade oli minna kuhugi Maximasse turvameheks või mingit muud lihtsamat madala palgaga asja tegema. Hakkasin pokkerit mängima kui see veel päris uus oli. Sugulased vaatasid et olen puhta lollakas kui võlgades olles hakkan veel gämbleriks ka vaadati ikka väga imelikult minu poole, siis polnud siin veel levinud teadmine, et pokkeriga annab hästi teenida. Eneseusuga aga pole mul vähemalt täiskasvanuna väga probleeme olnud, teadsin, et saan selles edukaks kuigi alguses polnud aimugi kuidas... Võtsin enda pokkeritubade kasutajanimeks muruntau. Muruntau on üks maailma suurimaid kullakaevandusi, aga ebastabiilses Uzbekistanis ja tootmine väga stabiilne ei olnud. See tähistas minu jaoks ühtlasi nii probleeme kui ka suurt potentsiaali. Ma uskusin, et suudan selles ennast üheks edukaimaks mängijaks üles töötada, algus läks küll üle kivide ja kändude suuresti laiskuse ja muidu kehva tööeetika tõttu, aga õppisin õppima ja tööd tegema, Eesti mastaapides töötasin ka üheks edukaimaks. Maailma tipule siiski lähedale ei saanud, leidsin enne uued väljakutsed. Sihi kõrgele ja isegi kui päris kohale ei jõua on ikkagi ägedaid asju ära tehtud. Ja fun ning kasumlik see pokkerikarjäär kindlasti oli.         Edit: ja ma tean taaskord, et uutes väljakutsetes suudan veelgi ägedamaid asju saavutada. Veel päris täpselt ei tea kuidas, aga plaan on olemas ja puudujäävad pusletükid leian ka üles. Eks ole näha kuhu välja jõuan

         Kommenteeri


         • #25
          Nii ta olema kipub:

          Kommenteeri


          • #26
           Mõned nipid päeva edukaks alustamiseks: http://tarbija24.postimees.ee/357825...minuti-jooksul

           Kommenteeri


           • #27
            http://www.wisdomination.com/screw-m...is-discipline/
            If you want to get anything done, there are two basic ways to get yourself to do it.
            The first, more popular and devastatingly wrong option is to try to motivate yourself.
            The second, somewhat unpopular and entirely correct choice is to cultivate discipline.
            This is one of these situations where adopting a different perspective immediately results in superior outcomes. Few uses of the term “paradigm shift” are actually legitimate, but this one is. It’s a lightbulb moment.
            What’s the difference?

            Motivation, broadly speaking, operates on the erroneous assumption that a particular mental or emotional state is necessary to complete a task.
            That’s completely the wrong way around.
            Discipline, by contrast, separates outwards functioning from moods and feelings and thereby ironically circumvents the problem by consistently improving them.
            The implications are huge.
            Successful completion of tasks brings about the inner states that chronic procrastinators think they need to initiate tasks in the first place.
            Put in simpler form, you don’t wait until you’re in olympic form to start training. You train to get into olympic form.

            Edasi juba artiklist

            Kommenteeri


            • #28
             Kui tundub liiga hull enesepromo võivad adminnid eemaldada. Lingitud postituses välja toodud isiklikel kogemustel tuginevad soovitused.

             Marko
             Last edited by MarkoL; 06-17-2016, 10:18 AM.

             Kommenteeri


             • #29
              Palju nippe elukvaliteedi tõstmiseks: http://www.lifehack.org/articles/lif...ml?ref=fbp&n=2

              Kommenteeri


              • #30
               Pole küll motivatsioon, kuid praktilised soovitused tulevad ehk kasuks.

               Kommenteeri

               Working...
               X