Announcement

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Immigratsioon

  Vabas teemas läks arutelu immigratsioonile, see väärib omaette teemat.

 • #2
  Vabast teemast kopeeritud
  Originally posted by MadisM
  Nojah, ka välisettevõtjad juba eestlasi noomimas: http://www.aripaev.ee/uudised/2015/1...oiatus-eestile

  Multikulti sellisel kujul tundub igal pool kõigile koppa ette viskavat juba, natuke hilja pole? Saaks seda shortida, siis teeks seda, sest sallivuse roosa mull on selgelt lõhkemas. Õigemini nad vist ajavad segi kaks asja, sallivuse ja massimmigratsiooni propaganada, neil kahel on oluline vahe. Massimmigratsiooni vastu olemine ei tähenda veel, et inimene pole salliv teisest nahavärvist, soost, usundist või muude erinevustega inimeste suhtes. Igast grupist on palju lahedaid inimesi ja nende vastu pole enamusel massimmigratsiooni vastastel vähimatki.

  Lõpuks hakatakse läänes ka aru saama, et Euroopasse kuritegelikke teid pidi parasiteerima tulev kamp ei too siiski mannajõgesid ja pudrumägesid meie õuele. Selliste tegelaste tuleku tagajärg on Rootsi sündmused: naist vägistati 10 minuti jooksul 2 korda. Jube lugedagi. Kui on valida, et kas saab Eestis neeger (minu kooli ajal oli täitsa okei sõna veel) sõimata, või kohalik naine vägistada, siis sorri mul ei teki küll kahtlust kumba väiksem halb on. Rootsis on paraku veel teistsugune arvamus juhtimas. Nende kahe inimgrupi vahel tuleb ikka selgelt eristada, oluline vahe on sees kas inimene tahab siin töötada ja siinset kultuuri mõista ja mõistlikul määral omaks võtta, või tuleb käed ette sirutatult ja hakkab nõudmisi esitama, alguses toidu ja elukoha suhtes, kui aga neid kriitiline mass koos on, siis ka käitumise, kommete ja usu suhtes. Esimene seltskond on tore ja igale poole teretulnud, ka siia, viimast seltskonda ei tohigi sallida, minu arust on see kuritegelik oma maa ja rahva suhtes. Vaadake mis islamipatrullid UKs juba mitmel pool ringi liiguvad ja oma nõudmisi peale ajavad.

  Ei usu, et väga probleeme on teisest nahavärvist haritud töötajatel siin. Pigem on probleeme ja võõrakartust/võõraviha üles kütnud just poliitikute ja kultuuritegelaste omavihakõne. Vahepeal on halb lausa lehti lahti teha, nii palju vaimset vägistamist eestlaste vastu, see paratamatult tekitab trotsi. Asi pole üldse sallimises, sellega pole eestlastel probleeme olnud. Isegi kui nende äritegelaste kartustel oleks alust, siis ma pigem elaks riigis kus SKP kasv on 0,5% väiksem aastas, aga naisi ei vägistata ja moslemiloodreid üleval ei peeta. On fakt, et UKs 10 aastat tagasi tulnud moslemiimmigrantidest meestest 50% ja naistest 75% on töötud, kust nende majanduslik kasu? Pigem ilma nendeta hoopis on majanduskasv kiirem, nad veavad seda just alla, ilma tööta väärtust ei loo. Toredad välismaalastest töötegijad loovad küll väärtust juurde, aga pigem tahetakse siia ajada siiski loodreid, helgemad pead lähevad USAsse või Lääne-Euroopasse niikuinii.

  Kommenteeri


  • #3
   kopeeritud vabast teemast:

   Originally posted by MadisM
   Illustratsioon kah:
   Oleks naljakas kui ei oleks kurb tõsi.

   Kommenteeri


   • #4
    Kopeeritud vabast teemast:
    Originally posted by Majandaja
    Wtf mees? Ei lasku siin sinuga sügavasse vaidlusesse, aga tood näiteks mingi vägistamise case-i. Kas sa arvad, et ükski eestlastlane pole teist eestlast vägistanud või ei ole rootsis kahe rootslase vahel vägistamist toiminud? Sinust poleks sellist posti lugenud, aga olen elus õppinud, et sellistel teemadel ei tasu üldse vaidlusesse sattuda ja rohkem sellest ei kirjuta kah.

    Kommenteeri


    • #5
     Kopeeritud vabast teemast:

     Originally posted by MadisM
     Pff, sa vist pole kursis põhjamaade vägistamisstatistikaga. +90% vägistamistest teevad islamiusulised immigrandid, kelle osakaal on rahvastikust on alla 10% ja nt Rootsi on per capita vägistamiste arvult maailmas teisel kohal. Rootsi ei julge pikalt juba rahvuste järgi seda statistikat näidata, sest pilt on liiga jube. Selliseid uudiseid tuleb skandinaaviast kui Vändrast saelaudu. Lisaks UK statistika on see, et islamiimmigrantide tööpuudus on meeste puhul 50% ja naiste puhul 75%!!! Missugust kasu on sellistest parasiteerivatest kõrge kriminaalide protsendiga ja otseselt meie väärtuste vastasest kambast Euroopale? Loe nt LHV foorumist teemasid: Islamiprobleem Euroopas ja Immigratsioon. Nendes teemades minust palju laiema silmaringiga ettevõtjad, investorid ja muidu aktiivsemad tegelased saavad juba suures enamuses samamoodi aru, et islam on Euroopa jaoks üks suuremaid probleeme tulevikus. Meie poliitikud on ühed viimased kes sellest veel aru ei saa, õnneks mujal hakkab poliitiline "eliit" ka sellest vaikselt aru saama ja hakatakse piire ehitama ja immigrantide masside liikumist piirama.

     Siinmainitud esimesest lingist pilt ja selle alt kiri:     "Anjem Choudary (center), a prominent British Islamist, has urged his followers to quit their jobs and claim unemployment benefits so they could have time to plot holy war. "We [Muslims] take the Jizya, which is ours anyway. The normal situation is to take money from the kuffar [non-Muslim]. They give us the money. You work, give us the money, Allahu Akhbar. We take the money."

     Sellist pilti näeb Euroopas järjest rohkem. Midagi on ikka väga viltu, kas saab selline suhtumine kuidagigi õigustatud olla? Meie tööd ei tee, teie makske meile, et saaksime teie vastu ususõda planeerida.... Täiesti arusaamatu. Täiesti arusaamatu on ka see, kuidas selliseid tegelasi tolereerida kannatab.

     Kustmaalt sinu arvates tuleb piir tõmmata? Kui Euroopas sureb pommide tagasjärjel sama palju kui Iraagis või Nigeerias (kümneid tuhandeid)? Või kui vana Aadu mastaapidesse jõudnud (miljoneid)? Vaata palju hukkub maailmas aastas terrorismis või relvastatud konfliktides. Neist suur enamus on islamiga seotud konfliktid ja sõjad. Mis juhtuma hakkab nendest piirkondadest inimesi siia importides, kes on liigagi tihti eurooplastesse veel vaenulikud ka? Sellisest probleemist ei tule mitte ainult rääkida, vaid selle vastu tuleks juba üle euroopa tegutsema hakata. Kasvõi uus mauride välja ajamine. Sellest tuleks rääkida sama tihti nagu vanem Cato rääkis, et "Ceterum censeo Carthaginem esse delendam"

     Kommenteeri


     • #6
      Kopeeritud vabast teemast:

      Originally posted by MadisM
      Praegu võib see minu jutt tunduda radikaalne, aga paar aastat tagasi oli igasugune jutt radikaalne, et võib-olla islami-immigrandid ei rikastagi nii väga Euroopat. Praeguseks on see tõestanud ennast pehmose jutu ja probleemi suhtes sinisilmsena. Nt mu Soome tuttavad jagavad pidevalt uudiseid, kuidas seal peale selle aasta immigratsioonilainet on 14-16 aastaste tüdrukute vägistamine immigrantide poolt kasvanud oluliselt, kümneid juhtumeid juba. Ma loodan, et mu jutt on ülepaisutatud, aga paraku kardan, et see võib ka tulevikus liiga leebeks ennustuseks osutuda. Meil lihtsalt veab, et nad siiamaani siia tulla ei taha, rikkamatest riikidest on aga kahju...

      Kommenteeri


      • #7
       Kopeeritud vabast teemast:

       Originally posted by Majandaja
       Muidugi kasvab vägistamiste arv immigrantide poolt samuti kui kasvab plahvatuslikult immigrantide sissevool. Sama loogiline nagu on see, et kui rahvastik peaks mingitel tingimustel kasvama 10-20%, siis on loogiline, et ka vägistamiste arv kasvab samas suurusjärgus. See on ju täiesti tavaline olukord. Hetkel aga inimesed põgenevad Süüriast ja selle ümbrusest, sest nad soovivad ka turvaliselt elada. Muidugi on ka nende hulgas selliseid, kes üritavad lihtsalt head sotsiaaltoetuste peale saada nagu on ka kohalike hulgas sellist. Aga kokkuvõttes elavdaks see näiteks meie majanduskasvu pärishästi, sest lihttöölistest on päris suur puudus ning tööpuudus oma madalaimal tasemel.

       Kommenteeri


       • #8
        Kopeeritud vabast teemast:

        Originally posted by MadisM
        No kuule, kui 5-10% rahvastikust põhjustab vägistamiste arvu 1400% kasvu ja teeb +85% vägistamistest nagu Rootsis, siis ei saa küll öelda, et kohalike ja islamiimmigrantide seas vägistajate osakaal sama oleks. Samamoodi 50-75% tööpuudus (ehk siis Lääne hoolekanderiigi süsteemil parasiteerimine) on ikka üle mõistuse suur, näitab et tahet tööd teha ja ühiskonda kuidagigi panustada väga ei ole. Ja seda nad ütlevad ka uhkusega välja...

        Loe vägistamiste kohta see artikkel läbi: http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape Lõpu osas räägitakse veel selle teema maha vaikimisest ka, päris kõhe lugemine. Poliitkorrektsus on naiste olukorra ikka päris ohtlikuks teinud seal.

        Kommenteeri


        • #9
         Kopeeritud vabast teemast:

         Originally posted by Majandaja
         sorry, aga ma ei lasku sel teemal sügavasse vaidlusesse.... Lihtsaim viis sõbrast ilma jääda on või jääädavalt tülli minna, on rääkida politiikast, religioonist vms! Peace

         Kommenteeri


         • #10
          Kopeeritud vabast teemast:

          Originally posted by MadisM
          Vaat kuhu poliitkorrektsus ja rassismisüüdistuste kartmine on viinud, väga võigas lugemine: http://objektiiv.ee/valge-liha-seksi-dzihaadile/

          Lihtsalt jube mida moslemid korda saadavad. Ja politseinikud ja kodanikud ei julge midagi teha ka, sest kardetakse saada rassismisüüdistust.

          Tegelt vist peaks tegema omaette immigratsiooniteema ja siit need postid ära viima.

          Kommenteeri

          Working...
          X