Announcement

Collapse
No announcement yet.

Heategevus

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Heategevus

  Jõuluajal ikka pattude lunastamiseks ostetakse indulgentse ehk tänapäevases variandis siis tehakse heategevust. Siis on endal järgmine aasta jälle puhtam, kuivem ja muretum tunne taas lollusi teha, nagu ikka.

  Kuhu siis see jõuluhooaeg ka popp annetada on?

  Tegelikult veidi tõsisemas toonis rääkides, siis võiks keegi ideid välja käia küll, mis just päris meintriim pole ja kus "head tegev" Sihtasutus päris 80% annetustest enda juhatuse esimehe kuludeks või Galojannide eheteks ei keera. Ehk kus siis sama summa võiks veidi rohkem head ära teha. Soovi annetada vast on paljudel, aga nagu jõuluajal ikka, mõned popimad kohad ujutatakse rahaga üle ja enamus jäävad vaeslapse osasse. Võiks neid vähem tähelepanu saavaid kohti jagada, äkki keegi veel soovib aidata.

  Roosaare jagas millalgi Toidupanga võimalust: http://www.toidupank.ee/annetuskontod/

  Äkki keegi teab mõnda suurperet, kel abi vaja nt? Lapsed ennast ise aidata ei saa ja suurperede olukord on tihti raskem.

  Igasugused ideed on teretulnud

 • #2
  Üks huvitav teema on http://www.kiva.org/ Sait tegeleb mikrolaenude andmisega väikeettevõtjatele arenguriikides. Kasumit ehk intressi laenudelt ei saa ja ei küsita ka ettevõtjatelt, aga 99% laenudest on tagasi makstud seni wikipedia andmetel

  Panin ka mõned laenud teele Aafrika ettevõtjatele, et aidata neil enda unistusi ja eesmärke täide viia, ettevõtlust edendada ja tõuseks elatustase. Elatustaseme tõusuga võiks teoreetiliselt ka migratsioonisurve Euroopale väheneda. Kindlasti efektiivsem viis sealset eluolu parandada kui noorusepikendajate maailmaparanduslikud seiklusturismireisid maksumaksjate kulul ja naiivsevõitu abistamiskatsed: https://www.muurileht.ee/kuunilise-m...eid-aafrikast/

  Kommenteeri

  Working...
  X