Siia blogisse tuleb info sellise naljaka avantüüri kohta, kuidas ma töötuna ja praktiliselt sissetulekuta teen teoks ammuse kavatsuse treida valmis tuttavaga koostöös mõned äpid. Kui olin tööl, siis sai paari töökaaslasega arutatud äpi-ideid ja on olnud näha, et kui ise ei tee, teevad teised (Taxify).

Endast: M29, kokku 8a programmeerimiskogemust 2 eri firmas, lisaks proovinud ära klienditeeninduse. Pole probleemi tunnistada, et olen vaikselt üle saamas sotsiaalfoobiast (eesti keeli üle mõtlemine/alusetu hirm suhtlemisolukordades), mis tähendab, et äri huvides kontakte otsida ja suhelda on saamas põnevaks väljakutseks, mis enne tundus pigem takistus. Investeerimiskogemus piirdub tuttava bitcoinitootmisse investeerimisega, sealt plaanis nüüd algkapital heal juhul tagasi saada, samuti töötajana firma aktsiatesse investeering.

Finantsseis: säästud võimaldavad elada ilma sissetulekuta umbes aasta. Garage48 Hub'ist, mis asub Rävala puiesteel, sain nõu, et kui tahad bisnesit ITs alustada, võiks 6 kuu puhver olla. Marginaalne sissetulekuallikas amazon.com ja ebay.com kaudu Euroopas saadaolevate maiustuste müük, samuti C#-keeles progemine tuttava jaoks.

Plaan: teha valmis vähemalt 1 äpp (hetkel arendamisel) ja saada teada, kuidas on sellele vastuvõtt. Äpp muusika-alane, võimaldab kasutajal saada teada, kui hästi viisi peab. ca 10 inimese käest, kellelt olen küsinud, olen saanud vastuse, et tee valmis ja huvi on. Kui bisnes kõrbeb, otsin ausa töö

Tehtud: homme lähen kontakte saama ja biiti chekkima Tehnopoli startup-teemalisele kohvihommikule http://www.tehnopol.ee/et/kalender/s...ender&nID=2112, samuti tuttavaga lepitud kokku aeg, et ta teeks mu äpp'i specile sanity-checki.

Järgmine samm: määrata stop-loss - millise finantsseisu korral hakkan tööd otsima.