Finantsseis: umbes sama, mis kaks kuud tagasi eelmise postituse ajal, välja arvatud see, et maiustusteäriga Amazon.com-is ja eBay.com-is ei tegele - kommide säilivustähtaeg saabus ja nüüd peab realiseerima ilmselt tuttavale turumüüjale müües. Õppetund see, et selleks et nt Amazon.com-is müüa, ei tööta strateegia, kus otsid üles ühe Euroopa maiustuste kaubaartikli ja müüd seda USAs soodsamalt kui kõige soodsama hinnaga müüv konkurent. Poole aasta jooksul õnnestus nii teha ligi 10 tehingut.

Tehtud: Äpi juurde tagasi tulles - leidsin potentsiaalse partneri (kellest oli eelmises postituses juttu kui sanity checki tegijast), kes esialgu, kui tal põhitöö kõrvalt aega tekib, saab panustada arendusse. Samuti olen teinud teise partneriga paarisprogrammeerimist, kuid tema on öelnud, et tal pole projektisse usku ja see on mõjutanud ka mind - teise kaasa vedamine on väsitav, ei soovita. Olen rääkinud mitmetega vahepeal äpist ja neilt on tulnud tagasisidena täiustusettepanekuid.

Eelmises postituses märkisin järgmise sammuna stop-lossi määramise: praeguse seisuga hakkan palgatööd otsima momendist, kui eelmise kolme kuu keskmine väljaminek lubab eeldada, et sääste on veel 2,5 kuu jagu. 2,5 selle mõttega, et töölesaamine võtaks pessimistlikult ligi kuu ja esimene palk laekuks kuu lõpus, seega et ära elatuda, võiks paarinädalane puhver siiski olla.

Tehnopoli kohvihommikul käidud, sealt ka saadud üks kontakt, kellele võin äppi reklaamida, kui prototüüp valmis.

Järgmine samm: hinnata ära prototüübi järelejäänud tööde maht, et määrata selle väljalaskekuupäev.